Skład

Adam

 

 

 

 

 

Adam – (gitara, saksofon altowy, wokal) – Najmłodszy członek zespołu który stara się dorównać swoim bardziej doświadczonym kolegom. Odnajduje się w praktycznie każdym gatunku muzyki a energia, którą wkłada w grę na pewno udzieli się Państwu we wspólnej zabawie.

 

 

 

 

 

perkusja

 

 

 

 

 

Karol  – (perkusja) – nadaje rytm zespołowi oraz całej imprezie. Z nim nigdy nie jest nudno. Jego głównym atutem poza świetna grą na perkusji jest uśmiech, który nigdy nie znika z jego twarzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

artur

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur – (instrument klawiszowe, akordeon, wokal) – Ten człowiek zna chyba wszystkie piosenki świata. Nie wierzycie? Zaproście nas na imprezę, a się o tym przekonacie!

 

 

 

 

 

 

 

 

basia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basia – (wokal, gitara akustyczna, klarnet) – wokalistka, która obdarzona jest nie tylko świetnym głosem, ale także genialnie prowadzi wszelkiego rodzaju imprezy. Dzięki niej goście w każdym wieku świetnie się bawią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łukasz – (gitara basowa, saksofon tenorowy) – “Mózg zespołu”, zawsze czuwa nad tym aby w naszej grze panował ład i porządek. Poliglota, z nim dogadasz się nawet po niemiecku.