O nas

Efekt band w akcji:)Zespół Efekt, składa się z 5 ambitnych muzyków, którzy cenią sobie profesjonalizm a przy tym dobrą zabawę.

Gramy muzykę wyłącznie na żywo, a doświadczenie sceniczne które każdy z nas zdobywał przez lata zapewnia, że odnajdujemy się praktycznie w każdym gatunku muzycznym. Gramy muzykę z lat 60’, 70’, 80’, 90’, a także przeboje które obecnie królują w rozgłośniach radiowych.

 

Zawsze staramy się sprostać Państwa wymaganiom, dlatego cały czas dopracowujemy repertuar, aby jak najlepiej zabrzmiał w naszym wykonaniu.Oferujemy również wspólną biesiadę przy stołach, oraz rozmaite zabawy dla gości w każdym wieku. Posiadamy własne profesjonalne nagłośnienie, oraz oświetlenie sceniczne.

 

Doświadczenie, zapał oraz pasja do gry przyczynia się do tego że zespół EFEKT sprawdzi się na każdej uroczystości, rozbawiając gości zarówno muzyką, jak i prowadzeniem imprezy.

 

Jesteśmy z Tarnobrzega i okolic, ale możemy zagrać wesele w każdym miejscu nie tylko Podkarpacia ale też całej Polski.

 


 

Opinie klientów:

 

niedawno grali na naszym weselu, wszyscy goście byli zachwyceni i śwetnie się bawili. Wyśmienita konferansjerka i zespół profesjonalnie podchodzi do sprawy, aż chciało się być ciągle na parkiecie. Polecam wszystkim bardzo goorąco!

Ania, Tarnobrzeg

„Polecamy zespół Efekt. Grali fajne, znane piosenki, nie było problemu z podrzuceniem na bieżąco swoich sugestii w trakcie wesela, a także przed nim . Wokalistka ma świetny głos i sympatycznie i zabawnie prowadzi zabawy (bez ośmieszania gości i z wyczuciem). Grają aż do 4 rano (inne zespoły standardowo do 3). Muzycy kontaktowi i widać, że nie traktują gry na weselu szablonowo i rutynowo – co niestety gubi inne zespoły.”

B&K

„Bardzo nam się podobało, super zabawa do rana! – zespół jest po prostu znakomity.”

Gość We-Dwoje.pl

„rewelacyjny zespół! grali u nas na weselu i mogę ich ocenić w samych superlatywach. świetnie grają, wokalistka ma kawał głosu, grali ciągle, bardzo mało przerw, goście się świetnie bawili, parkiet był ciągle zapełniony. każdy pytał skąd wytrzasnęliśmy taką orkiestrę ;) nawet jedna z kelnerek mówiła że przez cały sezon kiedy pracuje (a mieliśmy ślub we wrześniu) nie widziała żeby orkiestra tak świetnie grała a goście tak się bawili ;) gorąco polecam ! ;)”

aneta90